Hírek

Rotary 2014.

Rotary 2014. 2014-03-31 17:49:00

Rotary 2014. Az Atlétikai és Szabadidősport Szakosztály néhány tagja részt vett a Rotary futóversenyen.

Debrecen, Oláh Gábor utcán a Gyulai István Atlétikai Stadionból startolt a Rotary futóverseny.

9 óráig lehetett nevezni a jótékonysági futásra. A sportolók így járultak hozzá az egészségügyi műszerek beszerzéséhez.

9:30 órakor indultak a jótékonysági futás résztvevői és a csaknem 2 km-es táv megtétele után a célban minden induló emlékérmet kapott.

A legtöbb futóval a Tóth Árpád Gimnázium nyert, övék lett a nyeremény defibrillátor, mely mérhetetlen segítséget jelenthet az életmentésben.

11:00 órakor startoltak a maraton és félmaraton táv futói.

Egyesületünkből Komódi Erzsébet és Papp Sándor indúlt és sikeresen jó eredménnyel zárták a versenyt.

Ragyogó napsütésben zajlott a verseny rengeteg sportoló részvételével.

A félmaraton 24 km és a maraton 43 km távját teljesítő atléták kupát kaptak a célba érés után.

A lelkes közönség aktívan buzdította a kitartó versenyzőket.

Kiváló teljesítményt nyújtottak a mozgásukban korlátozott versenyzők is kézzel hajtott különleges járműveikkel.

Ismerős arcokat is láthattunk, az elmaradhatatlan veterán sportolók jelen alkalommal is színesítették a mezőnyt.

A DRSE mint minden eddigi rendezvényen, most is képviseltette magát, atlétáink jelen alkalommal is derekasan helyt álltak.

Eredményes, sportos napot töltöttünk együtt.

Eme pompás hagyomány várhatóan továbbfolytatódik!